در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

منتظر يك شخص منفي يا افسرده در زندگي تان باشيد كه ممكن است به آنچه داريد حسادت كند. ۵ دل نشان دهنده موانع موقت در مسائل مربوط به پرسشتان است. اجازه ندهيد انرژي منفي يا آرزوهاي بيمار ديگران سد راه موفقيت شما در زمينه مورد نظرتان شود! شاه پیک نشان دهنده يك مرد مو تيره است؛ يا به معني مردي است كه علائم عنصر هوا (برج جوزا، برج ميزان، برج دلو) در نمودارش غالب است. يك مرد بلند پرواز و جاه طلب، شايد خود ياور. يا اينكه: ممكن است به علت سخت گيري هاي ديگران موانعي را تجربه كنيد. ۹ دل كارت تحقق آرزوها و روياها است! چه چيزي مي خواهيد؟ اين كارت نشان مي دهد كه آرزوهايتان تحقق خواهند يافت. لذت ببريد!

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

دوستیابی در سفر

"تیپی (Tipi)" نوروز خود را با دیگران در سفر بهتر سپری کنید. برنامه تیپی (خیمه) هر روز به شما میگوید چه تفریح توریستی انجام دهید. شما میتوانید ببینید چه کسانی امروز به همراه شما خواهند بود. تیپی (Tipi) قابل دانلود از کافه بازار اندروید برای آنتالیا, دبی و استانبول.

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود