در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

پايدار باشيد! پيشرفت هايي هر چند كوچك در روابطتان رخ خواهد داد- همين پيشرفت ها حتما مسائل مربوط به پرسشتان و زندگي عاشقانه تان را در آينده بهبود خواهند بخشيد. سعي كنيد بي صبر نباشيد، چون اوضاع به آرامي بهتر مي شود و به اصطلاح دير و زود دارد، ولي سوخت و سوز ندارد. آس دل كارت عشق خالص و بي آلايش است! اين كارت نشان دهنده عشق و خوشبختي در مسائل مربوط به پرسشتان است. ممكن است يك نامه عاشقانه دريافت كنيد يا از شما دعوت شود. اين كارت يك كارت بسيار مطلوب است كه نشان مي دهد دردسرها و مشكلاتتان از بين خواهند رفت و در موضوعات مربوط به عشق و محبت به خوشبختي زيادي مي رسيد. بی بی دل نشان دهنده يك زن مو بور و خوش ذات است؛ يا به معناي زني است كه علائم عنصر آب (برج سرطان، برج عقرب، برج حوت) در نمودارش غالب هستند. اين كارت نشان دهنده يك زن با محبت و مراقب است. بعضي اوقات اين كارت مي تواند نشان دهنده مادر يا يك زن شبيه مادر باشد. يا اينكه: توصيه مهربانانه اي خواهيد شنيد كه از ته قلب مي آيد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

دوستیابی در سفر

"تیپی (Tipi)" نوروز خود را با دیگران در سفر بهتر سپری کنید. برنامه تیپی (خیمه) هر روز به شما میگوید چه تفریح توریستی انجام دهید. شما میتوانید ببینید چه کسانی امروز به همراه شما خواهند بود. تیپی (Tipi) قابل دانلود از کافه بازار اندروید برای آنتالیا, دبی و استانبول.

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود