در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

شاه پیک نشان دهنده يك مرد مو تيره است؛ يا به معني مردي است كه علائم عنصر هوا (برج جوزا، برج ميزان، برج دلو) در نمودارش غالب است. يك مرد بلند پرواز و جاه طلب، شايد خود ياور. يا اينكه: ممكن است به علت سخت گيري هاي ديگران موانعي را تجربه كنيد. آيا كمي احساس نااميدي و مشكل مي كنيد؟ ۴ پیک نشان مي دهد كه ممكن است خيلي زياد به پرسشتان فكر مي كنيد و دچار سوء تفاهم مي شويد. احتمالا اين يك زمان خوب براي شروع چيزهاي جديد نيست، چون به نظر مي رسد مشكلات و تاخيرات كوچك مانع پيشرفتتان شوند. كارت ۶ خشت نشان مي دهد كه به سادگي دچار سوء تفاهم مي شويد. ممكن است اكنون با مشكلاتي در زمينه روابط، مشاجرات و مخالفت ها مواجه باشيد. اين كارت جدايي است، ولي اين جدايي هميشه طول نمي كشد. در حقيقت، احتمال آشتي خيلي زياد است.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

"هرهرکرکر herherkerker.com" هرهرکرکر برنامه رایگان اشتراک گذاری جوک ! جوک های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و امتیاز بگیرید! یا اینکه از ٦٠,٠٠٠ جوک ارسال شده دیگر کاربران لذت ببرید! و یا از کوپن های تخفیف رایگان ما در کافه ها و رستوران های محبوب خود استفاده کنید! و یا اینکه از طریق پاتوق بفهمید کی کجاست و چه میکند!

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود