در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

۳ خاج كارت عشق و خوشبختي است! اين كارت نشان دهنده يك رابطه موفق و پيشنهاد بلند مدت است. شانس دومي به شما داده مي شود، بنابراين از آن استفاده كنيد و لذت ببريد! اين كارتي است كه نشان مي دهد شانس در حال روي آوردن به شما است. شاه خشت نشان دهنده يك مرد مو بور يا سفيد مو يا يك مرد است كه علائم عنصر خاك (برج ثور، برج سنبله يا برج جدي) در نمودارش غالب هستند. اين يك مرد با اقتدار، با منزلت يا با تاثير است. اگر از ديدگاه منفي نگاه كنيم، ممكن است خيلي كله شق باشد. يا اينكه: اين كارت نشان دهنده بلوغ و واقع بيني است. آيا كمي احساس نااميدي و مشكل مي كنيد؟ ۴ پیک نشان مي دهد كه ممكن است خيلي زياد به پرسشتان فكر مي كنيد و دچار سوء تفاهم مي شويد. احتمالا اين يك زمان خوب براي شروع چيزهاي جديد نيست، چون به نظر مي رسد مشكلات و تاخيرات كوچك مانع پيشرفتتان شوند.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود