در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

آس خاج به معني ثروت و كاميابي و سودهاي غير منتظره است. با اينحال، اگر نيتتان خالص نباشد، اين سود ممكن است با همان سرعت كه بدست مي آيد، با همان سرعت نيز از بين رود. اين كارت به طور كلي نشان دهنده خوشبختي و موفقيت و همچنين معيار خوبي براي هارموني در مسائل مربوط به پرسشتان است. ۳ خاج كارت عشق و خوشبختي است! اين كارت نشان دهنده يك رابطه موفق و پيشنهاد بلند مدت است. شانس دومي به شما داده مي شود، بنابراين از آن استفاده كنيد و لذت ببريد! اين كارتي است كه نشان مي دهد شانس در حال روي آوردن به شما است. آس دل كارت عشق خالص و بي آلايش است! اين كارت نشان دهنده عشق و خوشبختي در مسائل مربوط به پرسشتان است. ممكن است يك نامه عاشقانه دريافت كنيد يا از شما دعوت شود. اين كارت يك كارت بسيار مطلوب است كه نشان مي دهد دردسرها و مشكلاتتان از بين خواهند رفت و در موضوعات مربوط به عشق و محبت به خوشبختي زيادي مي رسيد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

دوستیابی در سفر

"تیپی (Tipi)" نوروز خود را با دیگران در سفر بهتر سپری کنید. برنامه تیپی (خیمه) هر روز به شما میگوید چه تفریح توریستی انجام دهید. شما میتوانید ببینید چه کسانی امروز به همراه شما خواهند بود. تیپی (Tipi) قابل دانلود از کافه بازار اندروید برای آنتالیا, دبی و استانبول.

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود