در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

ممكن است توصيه خيلي خوبي از شخصي مسن تر از خودتان در زمينه مسائل مرتبط با پرسشتان دريافت كنيد. اگر از آن پيروي كنيد، احتمال موفقيتتان بيشتر خواهد شد. در اين زمان بايد صبور باشيد، چون اين كارت نشان دهنده آن است كه موفقيت به كندي بدستتان خواهد آمد. هيچ راه ميانبري وجود ندارد. آيا كمي احساس نااميدي و مشكل مي كنيد؟ ۴ پیک نشان مي دهد كه ممكن است خيلي زياد به پرسشتان فكر مي كنيد و دچار سوء تفاهم مي شويد. احتمالا اين يك زمان خوب براي شروع چيزهاي جديد نيست، چون به نظر مي رسد مشكلات و تاخيرات كوچك مانع پيشرفتتان شوند. ۱۰ خشت نشان دهنده يك شانس مثبت است! هر چند اين شانس اغلب از نوع مالي است، ولي به طور كلي اين كارت نشان دهنده موفقيت در زمينه هاي مختلف است. پيام ديگر ۱۰ خشت رسيدن به قله هاي موفقيت در مسائل مربوط به پرسشتان است. پس نهايت سعيتان را بكنيد تا به موفقيت هاي بزرگ برسيد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود