در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

۳ خاج كارت عشق و خوشبختي است! اين كارت نشان دهنده يك رابطه موفق و پيشنهاد بلند مدت است. شانس دومي به شما داده مي شود، بنابراين از آن استفاده كنيد و لذت ببريد! اين كارتي است كه نشان مي دهد شانس در حال روي آوردن به شما است. سرباز دل نشان دهنده آن است كه اين شخص يك دوست صميمي است يا خواهد شد. اين شخص مي تواند يك شخص مو بور يا جوان باشد كه علائم عنصر آب در نمودارش غالب هستند. او مثل يك ستايشگر برايتان است. به آنچه مي خواهيد، دست پيدا خواهيد كرد! شانس خوب به شما روي خواهد آورد. يك ستايشگر داريد- كسي كه توجه صميمانه اي به شما دارد و او احتمالا شخصي است كه در موردش داريد فكر مي كنيد. اين شخص صادقانه به شما توجه مي كند. ۶ دل نشان دهنده يك شگفتي خوشايند است!

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

"هرهرکرکر herherkerker.com" هرهرکرکر برنامه رایگان اشتراک گذاری جوک ! جوک های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و امتیاز بگیرید! یا اینکه از ٦٠,٠٠٠ جوک ارسال شده دیگر کاربران لذت ببرید! و یا از کوپن های تخفیف رایگان ما در کافه ها و رستوران های محبوب خود استفاده کنید! و یا اینکه از طریق پاتوق بفهمید کی کجاست و چه میکند!

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود