در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

در اين زمان مي توانيد انتظار كسب كمك از سوي ديگران داشته باشيد. دوستي ها و پيمان هاي جديد شكل خواهند گرفت! اين پيمان ها احتمالا هم از لحاظ اقتصادي سودمند و هم عملي هستند. بی بی خاج يك زن را توصيف مي كند- اين زن شخصي است كه در موردش داريد فكر مي كنيد، شخصي است كه خيلي با مسئله مورد نظر شما مرتبط است، يا شخص جديدي است كه به زودي وارد زندگي تان مي شود. بی بی خاج نشان دهنده يك زن مو تيره مطمئن به نفس است؛ يا به معناي زني است كه علائم عنصر آتش (برج حمل، برج اسد، يا برج قوس) در نمودارش غالب است. او ممكن است توصيه خوبي به شما بكند. يا اينكه: اين كارت نشان دهنده يك رابطه مثبت و پايدار بين شريكان است. ممكن است توصيه خيلي خوبي از شخصي مسن تر از خودتان در زمينه مسائل مرتبط با پرسشتان دريافت كنيد. اگر از آن پيروي كنيد، احتمال موفقيتتان بيشتر خواهد شد. در اين زمان بايد صبور باشيد، چون اين كارت نشان دهنده آن است كه موفقيت به كندي بدستتان خواهد آمد. هيچ راه ميانبري وجود ندارد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

دوستیابی در سفر

"تیپی (Tipi)" نوروز خود را با دیگران در سفر بهتر سپری کنید. برنامه تیپی (خیمه) هر روز به شما میگوید چه تفریح توریستی انجام دهید. شما میتوانید ببینید چه کسانی امروز به همراه شما خواهند بود. تیپی (Tipi) قابل دانلود از کافه بازار اندروید برای آنتالیا, دبی و استانبول.

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود