در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

۲ خاج نشان مي دهد كه شما ممكن است در مسائل مربوط به پرسشتان دچار نااميدي شويد. موانعي كه اكنون با آنها مواجه مي شويد ممكن است دايمي يا موقت باشند، ولي احتمالا رويهمرفته مسير متفاوتي را طي خواهيد كرد. اگر اين مانع را از خود دور كنيد، به زودي موفقيت كاملي نصيبتان مي شود. آيا عاشق هستيد؟ اين كارت نشان مي دهد كه ممكن است بسيار عاشق باشيد. ۷ دل همچنين مي تواند به معناي شخصي باشد كه علاقه اش نسبت به شما غير قابل اطمينان است يا اينكه به معناي شخصي باشد كه محبت هايش در قبال شما ناپايدار است. ممكن است زمان تغيير اين شخص فرا رسيده باشد و بايد شخصي را انتخاب كنيد كه قابل اطمينان تر و پايدارتر باشد! شما در حال روبرو شدن با مشكلات و موانع هستيد و بايد براي يافتن پاسخ آنها به درون خودتان مراجعه نماييد. آيا چيزي در درونتان است كه از موفقيت شما در موضوع مورد نظرتان جلوگيري مي كند؟ از توصيه بد در زمينه موضوع مورد نظرتان آگاه باشيد و سعي كنيد از مشاجرات بي ارزش با دوستان و دوستدارانتان پرهيز نماييد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

دوستیابی در سفر

"تیپی (Tipi)" نوروز خود را با دیگران در سفر بهتر سپری کنید. برنامه تیپی (خیمه) هر روز به شما میگوید چه تفریح توریستی انجام دهید. شما میتوانید ببینید چه کسانی امروز به همراه شما خواهند بود. تیپی (Tipi) قابل دانلود از کافه بازار اندروید برای آنتالیا, دبی و استانبول.

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود