در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

شاه خاج يك مرد را توصيف مي كند- اين مرد شخصي است كه در موردش داريد فكر مي كنيد، شخصي است كه خيلي با مسئله مورد نظر شما مرتبط است، يا شخص جديدي است كه در آينده نزديك وارد زندگي تان مي شود. شاه خاج نشان دهنده يك مرد مو تيره مهربان است؛ يا به معناي مردي است كه علائم عنصر آتش (برج حمل، برج اسد، يا برج قوس) در نمودارش غالب است. يك مرد سخاوتمند و با روح. يا اينكه: اين كارت نشان دهنده يك زندگي جنسي سالم است. آس پیک به طور كلي يك كارت بدبختي يا مشكلات به حساب مي آيد. مسائل عشقي شما (يا مسائل عشقي مطلوبتان) ممكن است با دشواري همراه باشد. اين كارت با پايان هاي سخت مرتبط است. پايدار باشيد! پيشرفت هايي هر چند كوچك در روابطتان رخ خواهد داد- همين پيشرفت ها حتما مسائل مربوط به پرسشتان و زندگي عاشقانه تان را در آينده بهبود خواهند بخشيد. سعي كنيد بي صبر نباشيد، چون اوضاع به آرامي بهتر مي شود و به اصطلاح دير و زود دارد، ولي سوخت و سوز ندارد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

"هرهرکرکر herherkerker.com" هرهرکرکر برنامه رایگان اشتراک گذاری جوک ! جوک های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و امتیاز بگیرید! یا اینکه از ٦٠,٠٠٠ جوک ارسال شده دیگر کاربران لذت ببرید! و یا از کوپن های تخفیف رایگان ما در کافه ها و رستوران های محبوب خود استفاده کنید! و یا اینکه از طریق پاتوق بفهمید کی کجاست و چه میکند!

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود