در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

اين يكي از دشوارترين كارت ها است. ۹ پیک مي تواند نشان دهنده آن باشد كه اين بهترين زمان در زندگي تان براي مسائل مربوط به پرسشتان نيست. موفقيت ممكن است همين الآن نصيبتان نشود، زيرا كاملا آماده آن نيستيد. منتظر يك شخص منفي يا افسرده در زندگي تان باشيد كه ممكن است به آنچه داريد حسادت كند. ۵ دل نشان دهنده موانع موقت در مسائل مربوط به پرسشتان است. اجازه ندهيد انرژي منفي يا آرزوهاي بيمار ديگران سد راه موفقيت شما در زمينه مورد نظرتان شود! بی بی خاج يك زن را توصيف مي كند- اين زن شخصي است كه در موردش داريد فكر مي كنيد، شخصي است كه خيلي با مسئله مورد نظر شما مرتبط است، يا شخص جديدي است كه به زودي وارد زندگي تان مي شود. بی بی خاج نشان دهنده يك زن مو تيره مطمئن به نفس است؛ يا به معناي زني است كه علائم عنصر آتش (برج حمل، برج اسد، يا برج قوس) در نمودارش غالب است. او ممكن است توصيه خوبي به شما بكند. يا اينكه: اين كارت نشان دهنده يك رابطه مثبت و پايدار بين شريكان است.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود