در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

سرباز خشت نشان مي دهد كه شخصي اخبار، به طور كلي از نوع منفي مي آورد، ولي اهميت آنها كم است. ممكن است اخبار بدي دريافت كنيد، ولي تاثير زيادي روي نتيجه كارتان نخواهد داشت! ۵ پیک نشان دهنده موانع است، ولي معمولا زودگذر هستند. اين كارت نشان دهنده ظاهر خوب است! ممكن است احساس افسردگي كنيد، و اگر بتوانيد خودتان را از اين حالت منفي بيرون آوريد، احتمال موفقيت شما بيشتر خواهد بود. آنچه ممكن است برايتان ترقي به حساب نيايد، در آينده و در بلند مدت براي شما و همچنين روابطتان خوب خواهد بود. در اين زمان مي توانيد انتظار كسب كمك از سوي ديگران داشته باشيد. دوستي ها و پيمان هاي جديد شكل خواهند گرفت! اين پيمان ها احتمالا هم از لحاظ اقتصادي سودمند و هم عملي هستند.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود