در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

۲ خشت نشان دهنده در راه بودن يك شراكت يا پيشنهاد است و تغيير در روابطتان بسيار محتمل است. اين كارت نشان دهنده همكاري بوده و به معني يك رابطه خوب با شريكتان است. پيش بيني مي شود به پايداري و موقعيت قابل اطمينان برسيد. آس خشت كارت تغيير مثبت است. اخبار خوبي در ارتباط با مسائل مربوط به پرسشتان دريافت خواهيد كرد و احتمال دارد يك هديه ارزشمند به شما داده شود! اين يك آغاز خوب است. سرباز پیک نشان دهنده يك شخص جوان است كه ممكن است منفي يا حسود باشد. او ممكن است بسيار باهوش و ماهر در سخن باشد.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود