در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

چيز جديدي در كارها! بي قرار هستيد و به تغيير نياز داريد. شگفتي ها ظاهر مي شوند و تغيير اجتناب ناپذير است. لذت ببريد! شاه خاج يك مرد را توصيف مي كند- اين مرد شخصي است كه در موردش داريد فكر مي كنيد، شخصي است كه خيلي با مسئله مورد نظر شما مرتبط است، يا شخص جديدي است كه در آينده نزديك وارد زندگي تان مي شود. شاه خاج نشان دهنده يك مرد مو تيره مهربان است؛ يا به معناي مردي است كه علائم عنصر آتش (برج حمل، برج اسد، يا برج قوس) در نمودارش غالب است. يك مرد سخاوتمند و با روح. يا اينكه: اين كارت نشان دهنده يك زندگي جنسي سالم است. ۲ خاج نشان مي دهد كه شما ممكن است در مسائل مربوط به پرسشتان دچار نااميدي شويد. موانعي كه اكنون با آنها مواجه مي شويد ممكن است دايمي يا موقت باشند، ولي احتمالا رويهمرفته مسير متفاوتي را طي خواهيد كرد. اگر اين مانع را از خود دور كنيد، به زودي موفقيت كاملي نصيبتان مي شود.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود