در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

ممكن است توصيه خيلي خوبي از شخصي مسن تر از خودتان در زمينه مسائل مرتبط با پرسشتان دريافت كنيد. اگر از آن پيروي كنيد، احتمال موفقيتتان بيشتر خواهد شد. در اين زمان بايد صبور باشيد، چون اين كارت نشان دهنده آن است كه موفقيت به كندي بدستتان خواهد آمد. هيچ راه ميانبري وجود ندارد. چيز جديدي در كارها! بي قرار هستيد و به تغيير نياز داريد. شگفتي ها ظاهر مي شوند و تغيير اجتناب ناپذير است. لذت ببريد! سرباز خشت نشان مي دهد كه شخصي اخبار، به طور كلي از نوع منفي مي آورد، ولي اهميت آنها كم است. ممكن است اخبار بدي دريافت كنيد، ولي تاثير زيادي روي نتيجه كارتان نخواهد داشت!

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

"هرهرکرکر herherkerker.com" هرهرکرکر برنامه رایگان اشتراک گذاری جوک ! جوک های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و امتیاز بگیرید! یا اینکه از ٦٠,٠٠٠ جوک ارسال شده دیگر کاربران لذت ببرید! و یا از کوپن های تخفیف رایگان ما در کافه ها و رستوران های محبوب خود استفاده کنید! و یا اینکه از طریق پاتوق بفهمید کی کجاست و چه میکند!

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود