در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

اين زمان تغيير در مسائل مرتبط با پرسشتان خواهد بود. سفر يا بي قراري ممكن است بخشي از كل تصوير و زندگي باشد، چون ۴ دل كارت تغيير است. چيز جديدي در كارها! بي قرار هستيد و به تغيير نياز داريد. شگفتي ها ظاهر مي شوند و تغيير اجتناب ناپذير است. لذت ببريد! اين كارت نشان دهنده يك شراكت يا دوستي صميمانه است. اين يك كارت مطلوب و به معناي آن است كه توسط يك شريك تقويت و حمايت مي شويد يا خواهيد شد. اين كارت مخصوص "زوجين" است. لذت ببريد!

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

جوک , کوپن , پاتوق

نرم افزار قشر جوان

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود