در حال پردازش

طالع بینی با کارت شما

از شما دعوت خواهد شد يا يك ملاقات غير منتظره خواهيد داشت! وقتي ۸ دل غالب باشد، بايد منتظر جشن و مسائلي از اين قبيل بود. اين زمان تغيير در مسائل مرتبط با پرسشتان خواهد بود. سفر يا بي قراري ممكن است بخشي از كل تصوير و زندگي باشد، چون ۴ دل كارت تغيير است. ۵ خشت نشان دهنده خوشبختي و موفقيت است! تغييري در جهت بهتر شدن زندگي تان رخ خواهد داد- اين فرصتي براي يك شروع تازه و زمان بسيار خوبي براي شروع يك چيز جديد است! اين كارت نشان دهنده فرصت ملاقات با يك شخص مفيد و ياري دهنده است- اين كارت شگفتي ها است.

ارسال طالع خود به دوستان

Facebook Google Email

شما می توانید دوستان خود را برای نظر دادن بر روی طالع خود به اینجا دعوت کنید و یا این صفحه را به سایت های اجتماعی خود مانند فیس بوک و تویتر و گوگل باز بفرستید.

دوستیابی در سفر

"تیپی (Tipi)" نوروز خود را با دیگران در سفر بهتر سپری کنید. برنامه تیپی (خیمه) هر روز به شما میگوید چه تفریح توریستی انجام دهید. شما میتوانید ببینید چه کسانی امروز به همراه شما خواهند بود. تیپی (Tipi) قابل دانلود از کافه بازار اندروید برای آنتالیا, دبی و استانبول.

پیشبینی کارت های تاروت

کارت های تاروت می توانند برای ترسیم نقشه آینده استفاده شوند. با اینکه این کارت ها نمی توانند آینده دقیق شما را بگویند اما به وضوح مشخص میکنند که اگر شما به شیوه کنونی کارهای خود را ادامه دهید چه آینده ای در پیش رو دارید.

کشیدن 5 کارت عاقبت

فال با کارت

کارت ها سالها قبل از اینکه در بازی استفاده شوند در طالع بینی به کار گرفته می شدند. در طالع بینی با کارت ۲ المان نقش بازی میکند. یک وضعیت روحی فرد و تاثیر آن بر کائنات و پارامتر دوم معنی هر کارت.

مشاهده طالع این لحظه

طالع بینی ستارگان

این شیوه طالع بینی از دقیق ترین و علمی ترین شیوه های طالع بینی میباشد. بر خلاف دیگر طالع بینی های موجود، در این شیوه با مطالعه وضعیت ستارگان و نجوم به پیشگویی آینده دست میزنند.

مشاهده طالع این هفته خود